Mladší žákyně

Nejvýše zleva: Heppnerová Nela, Pártlová Zuzka, Šebestová Klárka, Lobíková Ema, Šenkýřová Natka, Shrbená Viky, Doležalová Maky
Uprostřed zleva: Pivoňková Eliška, Pavcová Natka, Škorpíková Adélka, Kutláková Klárka, Kašáková Adélka, Berger Isabela
Leží zleva: Vachtová Eva, Štěpánková Klárka

  • Republikové finále školní sportovní soutěže

    V loňském školním roce volejbalistky 8. a 9. tříd získaly možnost reprezentovat náš kraj na celorepublikové úrovni jménem partnerské školy ZŠ Za Nádražím v Českém Krumlově. Tento týden, holky letošních 8. a 9. ročníků jely porovnat síly s deseti dalšími vítězi krajů. V základní skupině se holky utkaly se základními školami z Nového Jičína, Chodova, […]

    číst více

  • Rozloučení se školou našim volejbalistům z deváté třídy ozdobili úspěšní absolventi

    Jestli někdy někdo z nás trenérů zapochyboval o smyslu toho obrovského úsilí, které vyvíjíme aby se kolečka té naší českokrumlovské volejbalové mašinky stále točila, tak dnes v naší domácí tělocvičně Za Nádražím na tyto pochybnosti určitě zapomněl. Vidět na palubovce hráče, kteří své první setkání s volejbalem prožili právě zde a dnes se u příležitosti […]

    číst více

  • O OBNOVENÉ NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN VSK ČESKÝ KRUMLOV

    Po 6. leté odmlce se v Českém Krumlově opět obnovila nejvyšší krajská volejbalová soutěž žen. Prvním nelehkým úkolem bylo sehnat dostatek hráček, které měly chuť odehrát nejen první sezónu. Z místních hráček byly u zrodu pouze tři, proto bylo nutné najít doplnění v českobudějovických vodách a hájích. Nakonec se okruh rozšířil i po našem kraji, a to až […]

    číst více

Rozpis tréninků

Po – 15:30 – 17:00 (ZŠ Za Nádražím)

Út  – 07.00 – 07.45 (ZŠ Za Nádražím)

Čt  – 15:30 – 17:00 (ZŠ Za Nádražím)

Pá – 15:30 – 17:00 (ZŠ Za Nádražím)

Docházka

Přehled o tom, jak si hráčky vedou v dlouhodobé soutěži naleznete ZDE:

www.zsnadrazi.cz/index.php?id=dochazka&op=Wbxvm6CEyqtg

Kalendář turnajů

kalendář U14 ž

Prosinec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 12.
Pátek 2. 12.
Sobota 3. 12.
Neděle 4. 12.
  • 9:00 – 15:00 JC – U 14z pořadatel: VK Madeta
Pondělí 5. 12.
Úterý 6. 12.
Středa 7. 12.
Čtvrtek 8. 12.
Pátek 9. 12.
Sobota 10. 12.
  • 9:00 – 15:00 JC – U 14z trojice pořadatel: VSK Český Krumlov
Neděle 11. 12.
Pondělí 12. 12.
Úterý 13. 12.
Středa 14. 12.
Čtvrtek 15. 12.
Pátek 16. 12.
Sobota 17. 12.
Neděle 18. 12.
Pondělí 19. 12.
  • 16:00 – 20:00 Tradiční volejbalový turnaj rodičů s dětmi
Úterý 20. 12.
Středa 21. 12.
Čtvrtek 22. 12.
Pátek 23. 12.
Sobota 24. 12.
Neděle 25. 12.
Pondělí 26. 12.
Úterý 27. 12.
Středa 28. 12.
Čtvrtek 29. 12.
Pátek 30. 12.
Sobota 31. 12.

Leden 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 1.
Pondělí 2. 1.
Úterý 3. 1.
Středa 4. 1.
Čtvrtek 5. 1.
Pátek 6. 1.
Sobota 7. 1.
Neděle 8. 1.
Pondělí 9. 1.
Úterý 10. 1.
Středa 11. 1.
Čtvrtek 12. 1.
Pátek 13. 1.
Sobota 14. 1.
Neděle 15. 1.
  • 9:00 – 15:00 JC – U 14z pořadatel: Volejbal Rudolfov
Pondělí 16. 1.
Úterý 17. 1.
Středa 18. 1.
Čtvrtek 19. 1.
Pátek 20. 1.
Sobota 21. 1.
Neděle 22. 1.
Pondělí 23. 1.
Úterý 24. 1.
Středa 25. 1.
Čtvrtek 26. 1.
Pátek 27. 1.
Sobota 28. 1.
  • 9:00 – 15:00 JC – U 14z trojice pořadatel: Volejbal Tábor
Neděle 29. 1.
Pondělí 30. 1.
Úterý 31. 1.

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 2.
Čtvrtek 2. 2.
Pátek 3. 2.
Sobota 4. 2.
Neděle 5. 2.
Pondělí 6. 2.
Úterý 7. 2.
Středa 8. 2.
Čtvrtek 9. 2.
Pátek 10. 2.
Sobota 11. 2.
Neděle 12. 2.
Pondělí 13. 2.
Úterý 14. 2.
Středa 15. 2.
Čtvrtek 16. 2.
Pátek 17. 2.
Sobota 18. 2.
Neděle 19. 2.
  • 9:00 – 15:00 JC – U 14z pořadatel: Tábor
Pondělí 20. 2.
Úterý 21. 2.
Středa 22. 2.
Čtvrtek 23. 2.
Pátek 24. 2.
Sobota 25. 2.
Neděle 26. 2.
Pondělí 27. 2.
Úterý 28. 2.

Březen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 3.
Čtvrtek 2. 3.
Pátek 3. 3.
Sobota 4. 3.
Neděle 5. 3.
Pondělí 6. 3.
Úterý 7. 3.
Středa 8. 3.
Čtvrtek 9. 3.
Pátek 10. 3.
Sobota 11. 3.
Neděle 12. 3.
Pondělí 13. 3.
Úterý 14. 3.
Středa 15. 3.
Čtvrtek 16. 3.
Pátek 17. 3.
Sobota 18. 3.
  • 9:00 – 15:00 JC – U 14z tojice pořadatel: Volejbal Rudolfov
Neděle 19. 3.
Pondělí 20. 3.
Úterý 21. 3.
Středa 22. 3.
Čtvrtek 23. 3.
Pátek 24. 3.
Sobota 25. 3.
  • All Day MČR U14Z (1. část)
Neděle 26. 3.
  • All Day MČR U14Z (1. část)
Pondělí 27. 3.
Úterý 28. 3.
Středa 29. 3.
Čtvrtek 30. 3.
Pátek 31. 3.

Duben 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 4.
Neděle 2. 4.
Pondělí 3. 4.
Úterý 4. 4.
Středa 5. 4.
Čtvrtek 6. 4.
Pátek 7. 4.
Sobota 8. 4.
Neděle 9. 4.
Pondělí 10. 4.
Úterý 11. 4.
Středa 12. 4.
Čtvrtek 13. 4.
Pátek 14. 4.
Sobota 15. 4.
Neděle 16. 4.
Pondělí 17. 4.
Úterý 18. 4.
Středa 19. 4.
Čtvrtek 20. 4.
Pátek 21. 4.
Sobota 22. 4.
  • All Day MČR U14Z (2. část)
Neděle 23. 4.
  • All Day MČR U14Z (2. část)
Pondělí 24. 4.
Úterý 25. 4.
Středa 26. 4.
Čtvrtek 27. 4.
Pátek 28. 4.
Sobota 29. 4.
Neděle 30. 4.

Květen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1. 5.
Úterý 2. 5.
Středa 3. 5.
Čtvrtek 4. 5.
Pátek 5. 5.
Sobota 6. 5.
Neděle 7. 5.
Pondělí 8. 5.
Úterý 9. 5.
Středa 10. 5.
Čtvrtek 11. 5.
Pátek 12. 5.
  • All Day MČR U14Z (FINÁLE)
Sobota 13. 5.
  • All Day MČR U14Z (FINÁLE)
Neděle 14. 5.
  • All Day MČR U14Z (FINÁLE)
Pondělí 15. 5.
Úterý 16. 5.
Středa 17. 5.
Čtvrtek 18. 5.
Pátek 19. 5.
Sobota 20. 5.
Neděle 21. 5.
Pondělí 22. 5.
Úterý 23. 5.
Středa 24. 5.
Čtvrtek 25. 5.
Pátek 26. 5.
Sobota 27. 5.
Neděle 28. 5.
Pondělí 29. 5.
Úterý 30. 5.
Středa 31. 5.

Červen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 6.
Pátek 2. 6.
Sobota 3. 6.
Neděle 4. 6.
Pondělí 5. 6.
Úterý 6. 6.
Středa 7. 6.
Čtvrtek 8. 6.
Pátek 9. 6.
Sobota 10. 6.
Neděle 11. 6.
Pondělí 12. 6.
Úterý 13. 6.
Středa 14. 6.
Čtvrtek 15. 6.
Pátek 16. 6.
Sobota 17. 6.
Neděle 18. 6.
Pondělí 19. 6.
Úterý 20. 6.
Středa 21. 6.
Čtvrtek 22. 6.
Pátek 23. 6.
Sobota 24. 6.
Neděle 25. 6.
Pondělí 26. 6.
Úterý 27. 6.
Středa 28. 6.
Čtvrtek 29. 6.
Pátek 30. 6.

No events.

Červenec 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 7.
Neděle 2. 7.
Pondělí 3. 7.
Úterý 4. 7.
Středa 5. 7.
Čtvrtek 6. 7.
Pátek 7. 7.
Sobota 8. 7.
Neděle 9. 7.
Pondělí 10. 7.
Úterý 11. 7.
Středa 12. 7.
Čtvrtek 13. 7.
Pátek 14. 7.
Sobota 15. 7.
Neděle 16. 7.
Pondělí 17. 7.
Úterý 18. 7.
Středa 19. 7.
Čtvrtek 20. 7.
Pátek 21. 7.
Sobota 22. 7.
Neděle 23. 7.
Pondělí 24. 7.
Úterý 25. 7.
Středa 26. 7.
Čtvrtek 27. 7.
Pátek 28. 7.
Sobota 29. 7.
Neděle 30. 7.
Pondělí 31. 7.

No events.

Srpen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. 8.
Středa 2. 8.
Čtvrtek 3. 8.
Pátek 4. 8.
Sobota 5. 8.
Neděle 6. 8.
Pondělí 7. 8.
Úterý 8. 8.
Středa 9. 8.
Čtvrtek 10. 8.
Pátek 11. 8.
Sobota 12. 8.
Neděle 13. 8.
Pondělí 14. 8.
Úterý 15. 8.
Středa 16. 8.
Čtvrtek 17. 8.
Pátek 18. 8.
Sobota 19. 8.
Neděle 20. 8.
Pondělí 21. 8.
Úterý 22. 8.
Středa 23. 8.
Čtvrtek 24. 8.
Pátek 25. 8.
Sobota 26. 8.
Neděle 27. 8.
Pondělí 28. 8.
Úterý 29. 8.
Středa 30. 8.
Čtvrtek 31. 8.

No events.

Září 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 1. 9.
Sobota 2. 9.
Neděle 3. 9.
Pondělí 4. 9.
Úterý 5. 9.
Středa 6. 9.
Čtvrtek 7. 9.
Pátek 8. 9.
Sobota 9. 9.
Neděle 10. 9.
Pondělí 11. 9.
Úterý 12. 9.
Středa 13. 9.
Čtvrtek 14. 9.
Pátek 15. 9.
Sobota 16. 9.
Neděle 17. 9.
Pondělí 18. 9.
Úterý 19. 9.
Středa 20. 9.
Čtvrtek 21. 9.
Pátek 22. 9.
Sobota 23. 9.
Neděle 24. 9.
Pondělí 25. 9.
Úterý 26. 9.
Středa 27. 9.
Čtvrtek 28. 9.
Pátek 29. 9.
Sobota 30. 9.

No events.

Říjen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 10.
Pondělí 2. 10.
Úterý 3. 10.
Středa 4. 10.
Čtvrtek 5. 10.
Pátek 6. 10.
Sobota 7. 10.
Neděle 8. 10.
Pondělí 9. 10.
Úterý 10. 10.
Středa 11. 10.
Čtvrtek 12. 10.
Pátek 13. 10.
Sobota 14. 10.
Neděle 15. 10.
Pondělí 16. 10.
Úterý 17. 10.
Středa 18. 10.
Čtvrtek 19. 10.
Pátek 20. 10.
Sobota 21. 10.
Neděle 22. 10.
Pondělí 23. 10.
Úterý 24. 10.
Středa 25. 10.
Čtvrtek 26. 10.
Pátek 27. 10.
Sobota 28. 10.
Neděle 29. 10.
Pondělí 30. 10.
Úterý 31. 10.

No events.

Listopad 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 11.
Čtvrtek 2. 11.
Pátek 3. 11.
Sobota 4. 11.
Neděle 5. 11.
Pondělí 6. 11.
Úterý 7. 11.
Středa 8. 11.
Čtvrtek 9. 11.
Pátek 10. 11.
Sobota 11. 11.
Neděle 12. 11.
Pondělí 13. 11.
Úterý 14. 11.
Středa 15. 11.
Čtvrtek 16. 11.
Pátek 17. 11.
Sobota 18. 11.
Neděle 19. 11.
Pondělí 20. 11.
Úterý 21. 11.
Středa 22. 11.
Čtvrtek 23. 11.
Pátek 24. 11.
Sobota 25. 11.
Neděle 26. 11.
Pondělí 27. 11.
Úterý 28. 11.
Středa 29. 11.
Čtvrtek 30. 11.

No events.

Galerie

Tabulka výsledků

Soutěžní umístění