Dorostenky

zleva stojící: Novotná J.,Michalová B., Zieglerová N., Šustáčková V., Aulická B., Beterová A.
zleva klečící: Finková A., Turnerová E., Fialová M., Kalianková M., Kubaláková L.
chybí: Kubátová K., Šnoblová B., Jedličková M. a Kůzlová A.

  • Republikové finále školní sportovní soutěže

    V loňském školním roce volejbalistky 8. a 9. tříd získaly možnost reprezentovat náš kraj na celorepublikové úrovni jménem partnerské školy ZŠ Za Nádražím v Českém Krumlově. Tento týden, holky letošních 8. a 9. ročníků jely porovnat síly s deseti dalšími vítězi krajů. V základní skupině se holky utkaly se základními školami z Nového Jičína, Chodova, […]

    číst více

  • O OBNOVENÉ NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN VSK ČESKÝ KRUMLOV

    Po 6. leté odmlce se v Českém Krumlově opět obnovila nejvyšší krajská volejbalová soutěž žen. Prvním nelehkým úkolem bylo sehnat dostatek hráček, které měly chuť odehrát nejen první sezónu. Z místních hráček byly u zrodu pouze tři, proto bylo nutné najít doplnění v českobudějovických vodách a hájích. Nakonec se okruh rozšířil i po našem kraji, a to až […]

    číst více

  • Sezóna nakonec nedopadla vůbec špatně, předsezónní cíle jsme naplnili

    Jsme rádi, že po covidovém půstu se volejbal vrátil do tělocvičny ZŠ Za Nádražím. Po absolvování soustředění a zářijového trénování nám neočekávaně skončilo 7 holek. S Vendy pro nás nevídaná věc, kterou jsme jak v pozici hráčů, tak v pozici trenérů ještě nezažili. Až na výjimečné situace, odmakám to, co slibuji a pak se ctí […]

    číst více

Rozpis tréninků

Po – 17:00 – 18:00 Nahrávačský trénink (ZŠ Za Nádražím) 

Po – 18:00 – 19:30 Posilovna (ZŠ Za Nádražím) 

Út – 17:00 – 19:00 (ZŠ Za Nádražím) 

St – 18:30 – 20:30 (ZŠ Za Nádražím), KP II. Ž – zápasy doma / venku

Čt – 17.30 – 19.30 (Gymnázium Chvalšinská 112, ČK)

kalendář U18 ž

Listopad 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. 11.
Středa 2. 11.
  • 19:15 – 21:15 JC-Z-2A: Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.-LOKO B
Čtvrtek 3. 11.
Pátek 4. 11.
Sobota 5. 11.
Neděle 6. 11.
Pondělí 7. 11.
  • 19:30 – 21:30 JC-Z-2A: TJ Meteor České Budějovice z.s.-Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.
Úterý 8. 11.
Středa 9. 11.
Čtvrtek 10. 11.
Pátek 11. 11.
Sobota 12. 11.
Neděle 13. 11.
Pondělí 14. 11.
Úterý 15. 11.
Středa 16. 11.
Čtvrtek 17. 11.
Pátek 18. 11.
Sobota 19. 11.
Neděle 20. 11.
  • 10:00 – 12:00 JC-U20Z-2B: VSK Český Krumlov-VSK Slavia JU ČB
  • 11:00 – 13:00 JC-U20Z-2B: Volejbal Tábor B-VSK Český Krumlov
Pondělí 21. 11.
Úterý 22. 11.
Středa 23. 11.
Čtvrtek 24. 11.
Pátek 25. 11.
Sobota 26. 11.
Neděle 27. 11.
Pondělí 28. 11.
Úterý 29. 11.
Středa 30. 11.
  • 19:15 – 21:15 JC-Z-2A: Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.-SK Špaček

Prosinec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 12.
Pátek 2. 12.
Sobota 3. 12.
  • 10:00 – 12:00 JC-U18Z-2A: VSK Český Krumlov A-TJ Sokol Křemže
  • 11:00 – 13:00 JC-U18Z-2A: SK Třebín A-VSK Český Krumlov A
  • 13:00 – 15:00 JC-U18Z-2A: Volejbal Rudolfov B-VSK Český Krumlov A
Neděle 4. 12.
Pondělí 5. 12.
Úterý 6. 12.
Středa 7. 12.
Čtvrtek 8. 12.
Pátek 9. 12.
Sobota 10. 12.
Neděle 11. 12.
Pondělí 12. 12.
Úterý 13. 12.
Středa 14. 12.
Čtvrtek 15. 12.
Pátek 16. 12.
Sobota 17. 12.
Neděle 18. 12.
Pondělí 19. 12.
  • 16:00 – 20:00 Tradiční volejbalový turnaj rodičů s dětmi
Úterý 20. 12.
Středa 21. 12.
Čtvrtek 22. 12.
Pátek 23. 12.
Sobota 24. 12.
Neděle 25. 12.
Pondělí 26. 12.
Úterý 27. 12.
Středa 28. 12.
Čtvrtek 29. 12.
Pátek 30. 12.
Sobota 31. 12.

Leden 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 1.
Pondělí 2. 1.
Úterý 3. 1.
Středa 4. 1.
Čtvrtek 5. 1.
Pátek 6. 1.
Sobota 7. 1.
Neděle 8. 1.
  • 9:00 – 16:00 JC – U18z pořadatel: TJ Slovan J. Hradec
Pondělí 9. 1.
Úterý 10. 1.
Středa 11. 1.
Čtvrtek 12. 1.
Pátek 13. 1.
Sobota 14. 1.
Neděle 15. 1.
Pondělí 16. 1.
Úterý 17. 1.
Středa 18. 1.
Čtvrtek 19. 1.
Pátek 20. 1.
Sobota 21. 1.
Neděle 22. 1.
  • 9:00 – 16:00 JC – U20z pořadatel: Volejbal Tábor
Pondělí 23. 1.
Úterý 24. 1.
Středa 25. 1.
Čtvrtek 26. 1.
Pátek 27. 1.
Sobota 28. 1.
Neděle 29. 1.
Pondělí 30. 1.
Úterý 31. 1.

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 2.
Čtvrtek 2. 2.
Pátek 3. 2.
Sobota 4. 2.
Neděle 5. 2.
Pondělí 6. 2.
Úterý 7. 2.
Středa 8. 2.
Čtvrtek 9. 2.
Pátek 10. 2.
Sobota 11. 2.
Neděle 12. 2.
Pondělí 13. 2.
Úterý 14. 2.
Středa 15. 2.
Čtvrtek 16. 2.
Pátek 17. 2.
Sobota 18. 2.
Neděle 19. 2.
Pondělí 20. 2.
Úterý 21. 2.
Středa 22. 2.
Čtvrtek 23. 2.
  • All Day ČP U18z
Pátek 24. 2.
  • All Day ČP U18z
Sobota 25. 2.
Neděle 26. 2.
Pondělí 27. 2.
Úterý 28. 2.

Březen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 3.
Čtvrtek 2. 3.
Pátek 3. 3.
Sobota 4. 3.
Neděle 5. 3.
Pondělí 6. 3.
Úterý 7. 3.
Středa 8. 3.
Čtvrtek 9. 3.
Pátek 10. 3.
Sobota 11. 3.
Neděle 12. 3.
Pondělí 13. 3.
Úterý 14. 3.
Středa 15. 3.
Čtvrtek 16. 3.
Pátek 17. 3.
Sobota 18. 3.
Neděle 19. 3.
  • 9:00 – 16:00 JC – U20z pořadatel: VSK Slavia JU ČB
Pondělí 20. 3.
Úterý 21. 3.
Středa 22. 3.
Čtvrtek 23. 3.
  • All Day ČP U18z
Pátek 24. 3.
  • All Day ČP U18z
Sobota 25. 3.
Neděle 26. 3.
Pondělí 27. 3.
Úterý 28. 3.
Středa 29. 3.
Čtvrtek 30. 3.
Pátek 31. 3.

Duben 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 4.
  • 9:00 – 16:15 JC – U18z pořadatel: VSK Český Krumlov
Neděle 2. 4.
Pondělí 3. 4.
Úterý 4. 4.
Středa 5. 4.
Čtvrtek 6. 4.
Pátek 7. 4.
Sobota 8. 4.
Neděle 9. 4.
Pondělí 10. 4.
Úterý 11. 4.
Středa 12. 4.
Čtvrtek 13. 4.
Pátek 14. 4.
Sobota 15. 4.
Neděle 16. 4.
Pondělí 17. 4.
Úterý 18. 4.
Středa 19. 4.
Čtvrtek 20. 4.
  • All Day ČP U18z
Pátek 21. 4.
  • All Day ČP U18z
Sobota 22. 4.
Neděle 23. 4.
Pondělí 24. 4.
Úterý 25. 4.
Středa 26. 4.
  • 19:15 – 21:15 JC-Z-2A: Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.-TJ Slavoj Ledenice z.s.
Čtvrtek 27. 4.
Pátek 28. 4.
Sobota 29. 4.
Neděle 30. 4.

Květen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1. 5.
Úterý 2. 5.
Středa 3. 5.
  • 17:30 – 19:30 JC-Z-2A: T.J. Sokol Křemže-Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.
Čtvrtek 4. 5.
Pátek 5. 5.
Sobota 6. 5.
Neděle 7. 5.
Pondělí 8. 5.
Úterý 9. 5.
Středa 10. 5.
  • 17:00 – 19:00 JC-Z-2A: Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.-TJ Jiskra Třeboň, z.s.
Čtvrtek 11. 5.
Pátek 12. 5.
Sobota 13. 5.
Neděle 14. 5.
Pondělí 15. 5.
Úterý 16. 5.
Středa 17. 5.
  • 17:30 – 19:30 JC-Z-2A: TJ Centropen Dačice, z.s.-Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.
Čtvrtek 18. 5.
Pátek 19. 5.
Sobota 20. 5.
Neděle 21. 5.
Pondělí 22. 5.
Úterý 23. 5.
Středa 24. 5.
  • 17:00 – 19:00 JC-Z-2A: Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.-TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. ‚B‘
Čtvrtek 25. 5.
Pátek 26. 5.
Sobota 27. 5.
Neděle 28. 5.
Pondělí 29. 5.
Úterý 30. 5.
Středa 31. 5.

Červen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 6.
Pátek 2. 6.
Sobota 3. 6.
Neděle 4. 6.
Pondělí 5. 6.
Úterý 6. 6.
Středa 7. 6.
  • 17:30 – 19:30 JC-Z-2A: SK Špaček-Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.
Čtvrtek 8. 6.
Pátek 9. 6.
Sobota 10. 6.
Neděle 11. 6.
Pondělí 12. 6.
Úterý 13. 6.
Středa 14. 6.
  • 17:30 – 19:30 JC-Z-2A: LOKO B-Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s.
Čtvrtek 15. 6.
Pátek 16. 6.
Sobota 17. 6.
Neděle 18. 6.
Pondělí 19. 6.
Úterý 20. 6.
Středa 21. 6.
Čtvrtek 22. 6.
Pátek 23. 6.
Sobota 24. 6.
Neděle 25. 6.
Pondělí 26. 6.
Úterý 27. 6.
Středa 28. 6.
Čtvrtek 29. 6.
Pátek 30. 6.

Červenec 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 7.
Neděle 2. 7.
Pondělí 3. 7.
Úterý 4. 7.
Středa 5. 7.
Čtvrtek 6. 7.
Pátek 7. 7.
Sobota 8. 7.
Neděle 9. 7.
Pondělí 10. 7.
Úterý 11. 7.
Středa 12. 7.
Čtvrtek 13. 7.
Pátek 14. 7.
Sobota 15. 7.
Neděle 16. 7.
Pondělí 17. 7.
Úterý 18. 7.
Středa 19. 7.
Čtvrtek 20. 7.
Pátek 21. 7.
Sobota 22. 7.
Neděle 23. 7.
Pondělí 24. 7.
Úterý 25. 7.
Středa 26. 7.
Čtvrtek 27. 7.
Pátek 28. 7.
Sobota 29. 7.
Neděle 30. 7.
Pondělí 31. 7.

No events.

Srpen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. 8.
Středa 2. 8.
Čtvrtek 3. 8.
Pátek 4. 8.
Sobota 5. 8.
Neděle 6. 8.
Pondělí 7. 8.
Úterý 8. 8.
Středa 9. 8.
Čtvrtek 10. 8.
Pátek 11. 8.
Sobota 12. 8.
Neděle 13. 8.
Pondělí 14. 8.
Úterý 15. 8.
Středa 16. 8.
Čtvrtek 17. 8.
Pátek 18. 8.
Sobota 19. 8.
Neděle 20. 8.
Pondělí 21. 8.
Úterý 22. 8.
Středa 23. 8.
Čtvrtek 24. 8.
Pátek 25. 8.
Sobota 26. 8.
Neděle 27. 8.
Pondělí 28. 8.
Úterý 29. 8.
Středa 30. 8.
Čtvrtek 31. 8.

No events.

Září 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 1. 9.
Sobota 2. 9.
Neděle 3. 9.
Pondělí 4. 9.
Úterý 5. 9.
Středa 6. 9.
Čtvrtek 7. 9.
Pátek 8. 9.
Sobota 9. 9.
Neděle 10. 9.
Pondělí 11. 9.
Úterý 12. 9.
Středa 13. 9.
Čtvrtek 14. 9.
Pátek 15. 9.
Sobota 16. 9.
Neděle 17. 9.
Pondělí 18. 9.
Úterý 19. 9.
Středa 20. 9.
Čtvrtek 21. 9.
Pátek 22. 9.
Sobota 23. 9.
Neděle 24. 9.
Pondělí 25. 9.
Úterý 26. 9.
Středa 27. 9.
Čtvrtek 28. 9.
Pátek 29. 9.
Sobota 30. 9.

No events.

Říjen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 10.
Pondělí 2. 10.
Úterý 3. 10.
Středa 4. 10.
Čtvrtek 5. 10.
Pátek 6. 10.
Sobota 7. 10.
Neděle 8. 10.
Pondělí 9. 10.
Úterý 10. 10.
Středa 11. 10.
Čtvrtek 12. 10.
Pátek 13. 10.
Sobota 14. 10.
Neděle 15. 10.
Pondělí 16. 10.
Úterý 17. 10.
Středa 18. 10.
Čtvrtek 19. 10.
Pátek 20. 10.
Sobota 21. 10.
Neděle 22. 10.
Pondělí 23. 10.
Úterý 24. 10.
Středa 25. 10.
Čtvrtek 26. 10.
Pátek 27. 10.
Sobota 28. 10.
Neděle 29. 10.
Pondělí 30. 10.
Úterý 31. 10.

No events.

Galerie

Tabulka výsledků

Soutěžní umístění